Başkent Kişisel Eğitim

BİOREZONANS EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Biorezonans dünyada yayılmakta olan entegratif; holistik yani tamamlayıcı diğer bir adıyla da bütünsel sağlık akımının türevlerindendir. Biorezonans yönteminde, kişinin vücuduna yerleştirilen yüksek iletkenlik özelliğine sahip elektrotlar sayesinde kişinin frekans düzenini bozan, hastalık yapan etkenin titreşim örneği tespit edilerek manyetik özelliğe sahip diğer aparatlarla kişinin vücuduna gönderilerek hücrelerin düzenli bir şekilde bilgi alışverişi tekrar sağlanmış olur. Biorezonans yönteminde tedavi ilaçlar ya da tıbbi malzemeler yerine, elektromanyetik titreşimler üzerinden iletilen bilgi ile sağlanır. Farklılaştırılmış Biorezonans tekniğinde vücudumuzdaki negatif enerjiye sahip frekanslar cihaz tarafından saptanarak yine aynı cihazla temizlenmekte ve tekrar vücudumuza yüklenmektedir. Geleneksel Biorezonans sistemlerinde yapılan uygulamalarda hücrelerin bilgi alışverişi düzene girdiğinde ve vücudumuzdaki manyetik alanımız temizlendiğinde bağışık sistemimiz güçlenir ve sağlığımıza tekrar kavuşuruz. Kısaca Biorezenans yöntemi bir enerji tıbbı yöntemidir ve kimyasal ilaçlar kullanmadan elektromanyetik frekanslarla ağrısız ve kalıcı tedavi eder.

Biorezonans Eğitimi Sertifikasını Neden Almalıyım?

Bu eğitimi almak ile danışanlarınıza bilinçli bir yönlendirme yapmak, doğru çözüme ulaşmak ve alanında bilgi sahibi olacaksınız. Enerji tıbbının temelleri ve titreşim yani Biorezonans ile ilgili sağlıklı yaşama yollarını öğreneceksiniz. Tedavi edilemez denilen bazı hastalıkların nasıl çözümlenebildiğini öğreneceksiniz. Sadece kendi kişisel gelişiminiz için değil, kendinizin yanında yakın çevrenizin de sağlık şifa ile ilgili yardım almasında da rahatlıkla kullanabilir ve uygulayabilirsiniz. Özellikle tedavileri zor ve uzun soluklu olan bazı alanlar mevcut, bu özelliklere sahip kişiler belirttiğimiz konularda bu eğitimi alarak, kendi ile ilgili durumlarını da çözümleyecek bilgiye ulaşabilecekler. Türkiye'de ki Biorezonans cihazları hakkında önbilgi sahibi olarak, bilinçli bir seçim ve çözüm yolları üretebileceksiniz.

Biorezonans Eğitimi Sertifikasının Kullanım Alanı

Hastalıkların tedavisinde kullanılan Biorezonans, tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak tüm diğer tedavilere ek olarak uygulanır. Aynı zamanda önleyici tedavi metodu olarak da Biorezonans yönteminden yararlanmak mümkündür. Geleneksel tıp yöntemleriyle mevcut tedavisi doktor kontrolünde devam eden tüm hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak Biorezonanstan da yararlanılabilir. Biorezonans tedavisi; Türkiye’de tamamlayıcı tedavi yöntemleri arasında yer almakla birlikte Avrupa’da doğal tıp yöntemi olarak tanınmıştır. Bu sıradışı tedavi yönteminde doğal frekanslar kullanılarak, kişilerin sistemine herhangi bir ilaç ya da kimyasal katmadan gerçekleştirilir. Dolayısıyla da hiçbir şekilde yan etkisi yoktur. Yöntemin uygulamaları ağrısız ve acısızdır. Biorezonans tedavi yöntemi, yaklaşık olarak tanımlanmış 400 civarındaki hastalığın tedavisinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Kayıt Olurken İstenilen Belgeler

Biorezonans Eğitimi Sertifikası için kursumuza kayıt yaptırırken yanınıza alacağınız önemli belgeler:

  • Diploma fotokopisi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İki adet fotoğraf olarak belirtilmektedir

 Eğitimi başarıyla bitirenler Biorezonans Eğitimi Sertifikasını alabilirler ve iş hayatına atılabilirler. Birçok kişi tarafından edinilecek bu sertifika ile bireyleri istedikleri hedeflere ulaştırarak daha sağlıklı bir toplum meydana getirebilirler.

Biorezonans Eğitimi Sertifikası Ele Aldığı Konular

Biorezonans Eğitimi Sertifikasının ele aldığı ve tedavilerde çok ciddi iyileştirmelerle yol katettiği ve iyileştirmeleri sağlarken de hiç bir kimyasal kullanmadığı bazı hastalıkları örneklendirmek gerekirse aşağıda bir kaçını sıralayalım;

Bağımlılık Terapileri, Zayıflama Terapileri, Alerji Terapileri, Ağrı Terapileri, Kanser Tedavileri, Duygusal Problemler Tedavileri, Zihinsel Problemler Tedavileri ve Hızlı Check Up gibi daha bir çok hastalığı iyileştirmede çok etkili bir tedavi yöntemi.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TOP
Formu Doldurun, Sizi Arayalım
WhatsApp chat