Başkent Kişisel Eğitim

HOLİSTİK TIP BİOENERJİ UYGULAYICI EĞİTİMİ

Enerji şifasına hoş geldiniz...

Bu eğitimi almak ile bioenerji alanında holistik tıp konularının da içinde olduğu, Türkiye'deki en geniş kapsamlı eğitimi, en yetkili hocalardan alarak uygulamak, doğru metotlar ve doğru çözüme ulaşmak alanında bilgi sahibi olacaksınız.

Holistik Tıp Bioenerji Uygulayıcı Eğitiminin Amacı

Bioenerjinin temelleri ve titreşim yani rezonans ile ilgili bilgileri  2000 yıllık kadim-tarihsel öğretileri ve bilgileri de sizlere aktarılacak ve günümüz enerji tıbbının en yeni metot ve yöntemlerini öğreneceksiniz. İnsan ile ilgili çözülemez denilen bazı patolojilerin, sorunların nasıl çözümlenebildiğini öğreneceksiniz. Sadece kendi mesleki gelişiminiz için değil, danışanlarınıza da enerji ve şifa ile ilgili yardım almasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 
Şifa tıbbı konusunda öğretileri anlayarak, çok farklı bakış açısı kazanacak ve yardımcı olacaksınız. Özellikle bazı alanlarda sıkıntıları olan kişilere farklı açıdan yaklaşarak yardımcı olabileceksiniz.

 

Kendiniz ile ilgili durumları da çözümleyecek bilgiye ulaşacaksınız... Ailenize ve etrafınızdakilere yardımcı olabileceksiniz.

Dünyadaki bioenerji uygulamaları hakkında bilgi sahibi olarak metot seçimleri konusunda bilinçli bir seçim yapabileceksiniz.

 

Vücudun bioenerji mekanizmasını kullanarak duygusal problemler ile baş etmek, aura ve meridyenler ile hastalıkları uzaklaştırma konusunda deneyim kazanacaksınız.

Holistik Tıp Bioenerji Uygulayıcısı Nedir?

İnsanı her yönü ile değerlendiren, beden-ruh-zihin üçlüsünü kabul eden, bütüncül yaklaşım (holistik tıp) ilkelerini benimsemiş ve uygulayan, dünyada yayılmakta olan holistik yani tamamlayıcı/bütünsel sağlık akımının uygulayıcısıdır.

 

Eğitim 2 ay uzaktan, 2 gün bol pratik ile uygulamalı süpervizyon yüz yüze şeklinde gerçekleşecektir.

Kayıt Olurken İstenilen Belgeler

Holistik tıp bioenerji uygulayıcısı olabilmek için belirli bir eğitimden geçme zorunluluğu bulunmaktadır. Kursumuza kayıt yaptırırken yanınıza alacağınız önemli belgeler:

  • Diploma fotokopisi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İki adet fotoğraf olarak belirtilmektedir

Sertifikalarımız büyük bir özen ve özveriyle hazırlanmakta olup, hak kazanan kursiyerlere elden teslim şeklinde verilecektir.  Eğitimi başarıyla bitirenler holistik tıp bioenerji uygulayıcısı sertifikasını alabilirler ve diledikleri yerlerde ve şekilde kullanabilirler.

Holistik Tıp Bioenerji Uygulayıcı Eğitimi Konuları

Bioenerji şifası

Toprak enerjisi ve bioenerji terapisi

Enerji terapi bilimi

Bütünsel bioenerji

Bioenerjide Çakralar

Telepati

Duygusal şifa

Aura enerji bedeni

Şifadaki paradoks

Psişik korunma

Düşünce

Gizli anahtar rezonans

Beyin dalgaları

Reiki

Danışana yaklaşım ve uygulama teknikleri

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TOP
Formu Doldurun, Sizi Arayalım
WhatsApp chat